Kunisada - Nosičky vody a písku

Dřevořez, 35x23 cm. Značeno vpravo dole. Rám, sklo.

Pozn.: Papír poškozen. Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1786 – 1865
Japonský mistr dřevorytu.

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 65 000 Kč.

55120. Nosičky vody a písku
Dražba ukončena:13.01.2021 19:19:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:1 000 Kč