Kunisada - Odpočinek u řeky

Dřevořez, 35x24 cm. Signováno Kunisada. Rám, sklo.

Pozn.: Papír mírně poškozen.

o autorovi: 1786 – 1865
Japonský mistr dřevorytu.

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 65 000 Kč.

44468. Odpočinek u řeky
Dražba ukončena:13.05.2020 20:58:05
Vyvolávací cena:600 Kč
vydraženo za:2 800 Kč