Kunisada - Pošťák se saké

Dřevořez, 35x24 cm. Signováno vpravo dole. Rám, pasparta, sklo.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1786 – 1865
Japonský mistr dřevorytu.

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 65 000 Kč.

46993. Pošťák se saké
Dražba ukončena:15.07.2020 21:11:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:1 500 Kč