Kunisada - Prodavač čaje

Dřevořez, 34x24 cm. Signováno. Rám, sklo.

Pozn.: Rám mírně poškozen. Papír poškozen.

o autorovi: 1786 – 1865
Japonský mistr dřevorytu.

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 65 000 Kč.

37462. Prodavač čaje
Dražba ukončena:14.11.2019 20:39:00
Vyvolávací cena:600 Kč
vydraženo za:1 900 Kč