Kunisada - Soudce

Dřevořez, 35x21 cm. Signováno. Paspartováno.

Pozn.: Mírně poškozeno.

o autorovi: 1786 – 1865
Japonský mistr dřevorytu.

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 65 000 Kč.

45956. Soudce
Dražba ukončena:10.06.2020 20:40:40
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:2 100 Kč