Kunisada - Svatební průvod

Dřevořez, 34x24 cm. Signováno dole uprostřed. Rám, sklo.

Pozn.: Papír mírně poškozen.

o autorovi: 1786 – 1865
Japonský mistr dřevorytu.

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 65 000 Kč.

47998. Svatební průvod
Dražba ukončena:16.09.2020 21:14:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:1 900 Kč