Kunisada

42903. Výzva

popis: Dřevořez, 36x24 cm. Značeno. Rám, sklo.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

zbývá: 11 dnů, 12 hodin

konec dražby: 15.04.2020 19:49:00

vyvolávací cena: 600 Kč

minimální příhoz: 100 Kč

aktuální cena: 1 400 Kč