Kunisada - Zahradnice

Dřevořez, 35x25 cm. Signováno. Rám, pasparta, sklo.

Pozn.: Rám mírně poškozen, papír poškozen.

o autorovi: 1786 – 1865
Japonský mistr dřevorytu.

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 65 000 Kč.

52272. Zahradnice
Dražba ukončena:11.11.2020 20:24:31
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:1 300 Kč