Kunisada

52272. Zahradnice

popis: Dřevořez, 35x25 cm. Signováno. Rám, pasparta, sklo.

Pozn.: Rám mírně poškozen, papír poškozen.

o autorovi: Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 65 000 Kč.

dražba ukončena: 11.11.2020 20:24:31

vyvolávací cena: 500 Kč

vydraženo za: 1 300 Kč