Kunisada - Žena a meč

Dřevořez z roku 1846, 34x25 cm. Signováno Kunisada. Rám, sklo.

Pozn.: Papír poškozen.

o autorovi: 1786 – 1865
Japonský mistr dřevorytu.

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 65 000 Kč.

44591. Žena a meč
Dražba ukončena:14.05.2020 19:54:00
Vyvolávací cena:600 Kč
vydraženo za:1 300 Kč