Květa Válová - Postavy

Kresba, 37x27 cm. Signováno vpravo dole slabě K. Válová. Rám, pasparta, sklo.

Stav: Rám mírně poškozen.

Pozn.: Konzultováno a pravost ověřena prof. PhDr. Tomášem Vlčkem, Csc.

o autorovi: 1922, Kladno - 1998, Kladno

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 800 000 Kč

45434. Postavy
Dražba ukončena:28.05.2020 21:21:00
Vyvolávací cena:700 Kč
vydraženo za:3 600 Kč