L. Jung - 2 obrazy - Ptáčci

Oleje na kartonu, oba 44x34 cm, oba signovány vpravo dole L. Jung, rámovány.

Pozn.: Rámy mírně poškozeny.

3586. 2 obrazy - Ptáčci
Dražba ukončena:27.01.2016 20:54:35
Vyvolávací cena:2 000 Kč
vydraženo za:20 000 Kč