L. Boehm - Alpská krajina

Olej na plátně, 50x70 cm. Signováno vlevo dole L. Boehm. Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen. Malba v místě poškozena.

o autorovi: 1914 – 2001
Dánský malíř Niels Walseth. Signuje „L. Boehm“.

62520. Alpská krajina
Dražba ukončena:29.07.2021 19:44:53
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:15 000 Kč