L. Novák

21759. Soubor 2 kreseb

popis: Kresby, 23x16 a 25x17 cm. Signováno vpravo dole L. Novák. Paspartováno.

Pozn.: Mírně poškozené.

dražba ukončena: 19.09.2018 19:25:00

vyvolávací cena: 500 Kč

vydraženo za: 500 Kč

500 Kč 27.06.2018 14:06:26 3773