L. Vavruchová Věrná - Jaro u chalup

Olej na kartonu, 70x100 cm. Signováno vpravo dole L. Vavruchová Věrná. Rám.

33911. Jaro u chalup
Dražba ukončena:27.06.2019 18:22:50
Vyvolávací cena:700 Kč
vydraženo za:2 900 Kč