Lacina - Cesta březovým hájem - velmi kvalitní dobový rám

Olej na kartonu, 50x65 cm. Signováno vlevo dole Lacina Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen. Karton mírně zvlněn.

Nejdelší strana: 80 cm

115970. Cesta březovým hájem - velmi kvalitní dobový rám
Dražba ukončena:12.05.2024 20:10:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:1 300 Kč