Láďa Novák

52890. Král Jiřík a Paleček

popis: Akvarel, 47x38 cm. Signováno vlevo nahoře Láďa Novák 1935. Rám, pasparta, sklo.

pozn.: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 7.10.1865 Praha - 16.1.1944 Praha
Ilustrátor, architekt, malíř, typograf.

dražba ukončena: 25.11.2020 22:15:00

vyvolávací cena: 500 Kč

vydraženo za: 2 700 Kč