Láďa Novák - Mladá husopaska s panenkou

Olej na plátně, 120x67 cm. Signováno vlevo dole Láďa Novák 1920. Nerámováno.

Stav: Malba mírně poškozena.

o autorovi: 7.10.1865 Praha - 16.1.1944 Praha
Ilustrátor, architekt, malíř, typograf.

307758. Mladá husopaska s panenkou
Dražba ukončena:06.03.2021 20:08:58
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:6 500 Kč