Láďa Novák - Na půlnoční

Olej na plátně, 37x58 cm, signováno vpravo dole Láďa Novák 17, rám.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 7.10.1865 Praha - 16.1.1944 Praha
Ilustrátor, architekt, malíř, typograf.

7232. Na půlnoční
Dražba ukončena:26.01.2017 20:22:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:6 000 Kč