Láďa Novák

37876. Ostření pily

popis: Akvarel, 35x19 cm. Signováno vlevo dole L. Novák 1965. Rám, pasparta, sklo.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 7.10.1865 Praha - 16.1.1944 Praha
Ilustrátor, architekt, malíř, typograf.

zbývá: 8 dnů, 19 hodin

konec dražby: 27.11.2019 19:30:00

vyvolávací cena: 600 Kč

Předmět ještě nebyl dražen