Láďa Novák

37876. Ostření pily

popis: Akvarel, 35x19 cm. Signováno vlevo dole L. Novák 1965. Rám, pasparta, sklo.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 7.10.1865 Praha - 16.1.1944 Praha
Ilustrátor, architekt, malíř, typograf.

dražba ukončena: 27.11.2019 19:34:00

vyvolávací cena: 600 Kč

vydraženo za: 1 100 Kč