Láďa Novák - Piják

Olej na kartonu, 46x15 cm. Signováno vpravo dole Láďa Novák 1937.

Pozn.: Rám poškozen, malba mírně poškozena.

o autorovi: 7.10.1865 Praha - 16.1.1944 Praha
Ilustrátor, architekt, malíř, typograf.

25239. Piják
Dražba ukončena:29.11.2018 19:42:53
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:1 300 Kč