Láďa Novák - Rozmluva v nebi

Olej na plátně, 70x50 cm. Signováno vlevo dole Láďa Novák 1935. Rám.

Pozn.: Rám poškozen, malba mírně poškozena.

o autorovi: 7.10.1865 Praha - 16.1.1944 Praha
Ilustrátor, architekt, malíř, typograf.

25233. Rozmluva v nebi
Dražba ukončena:29.11.2018 19:45:39
Vyvolávací cena:700 Kč
vydraženo za:4 600 Kč