Láďa Novák - Štěstí

Akvarel, 29x18 cm, signováno vprvo dole Láďa Novák 1941, paspartováno.

o autorovi: 7.10.1865 Praha - 16.1.1944 Praha
Ilustrátor, architekt, malíř, typograf.

14121. Štěstí
Dražba ukončena:15.11.2017 21:18:45
Vyvolávací cena:200 Kč
vydraženo za:3 700 Kč