Láďa Novák - U stolu

Akvarel, 23x31 cm. Signováno vpravo nahoře Láďa Novák 1935. Rám, sklo.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 7.10.1865 Praha - 16.1.1944 Praha
Ilustrátor, architekt, malíř, typograf.

24488. U stolu
Dražba ukončena:15.11.2018 18:59:26
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:800 Kč