Ladislav Čemický - Muž s brýlemi

Olej na sololitu, 80x63 cm. Signováno vpravo nahoře Černovický. Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen.

Nejdelší strana: 86 cm

o autorovi: 1909 – 2000
Slovenský malíř, grafik a pedagog

118029. Muž s brýlemi
Dražba ukončena:23.06.2024 20:25:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:1 600 Kč