Ladislav Čepelák - Pole

Lept, 35x53 cm, signováno vpravo dole Čepelák, rám, zaskleno.

Pozn.: Papír poškozen.

4721. Pole
Dražba ukončena:25.05.2016 22:16:38
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:2 500 Kč