Ladislav Čepelák - Soubor 2 grafických listů

Grafika, 13x18 a 15x18 cm. Oba signovány Čepelák. Volné listy.

Pozn.: Papír mírně poškozen.

o autorovi: 1924 – 2000

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 28 000 Kč

19300. Soubor 2 grafických listů
Dražba ukončena:17.05.2018 20:44:26
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:2 400 Kč