Ladislav Čepelák - V krajině

Akvatinta 1/100, 29x34 cm, signováno vpravo dole Čepelák 1966, rám.

Pozn.: Rám mírně poškozen. Pasparta místy poskvrněna.

o autorovi: 1924 – 2000

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 28 000 Kč

8151. V krajině
Dražba ukončena:22.02.2017 21:04:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:3 000 Kč