Ladislav Čepelák - Větvička

Kresba, 60x40 cm. Signováno vpravo dole Čepelák 76. Pasparta, sklo.

Pozn.: Papír mírně poškozen.

o autorovi: 1924 – 2000

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 28 000 Kč

26610. Větvička
Dražba ukončena:17.01.2019 19:13:00
Vyvolávací cena:600 Kč
vydraženo za:1 700 Kč