Ladislav Dydek - Abstraktní kompozice

Olej na plátně, 46x84 cm. Signováno vpravo dole Dydek 78. Rám.

Pozn.: Rám i malba mírně poškozeny.

o autorovi: 1919 - 2006

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 35 000 Kč

31246. Abstraktní kompozice
Dražba ukončena:25.04.2019 20:27:02
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:9 500 Kč