Ladislav Dydek - Kompozice

Kombinovaná technika, 42x120 cm. Signováno vpravo dole Dydek 79. Rám.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1919 - 2006

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 35 000 Kč

29498. Kompozice
Dražba ukončena:27.03.2019 19:12:18
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:7 000 Kč