Ladislav Dydek - Orientální motiv

Vypal. technika, 53x40 cm, signováno vpravo dole Dydek, nerámováno.

Pozn.: Malba poškozena.

o autorovi: 1919 - 2006

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 35 000 Kč

13669. Orientální motiv
Dražba ukončena:25.10.2017 22:18:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:2 300 Kč