Ladislav Ehrlich - Na břehu

Olej na kartonu. 23x38cm. Signováno vpravo dole L. Ehrlich. Rám, pasparta, sklo.

Stav: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1886, Dobrovice - 1965

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 14 000 Kč

303269. Na břehu
Dražba ukončena:20.01.2020 20:08:39
Vyvolávací cena:700 Kč
vydraženo za:1 400 Kč