Ladislav Ehrlich - Polní cesta

Olej na plátně, 30x48 cm. Signováno vpravo dole L. Ehrlich. Rám.

Pozn.: Rám i malba mírně poškozené.

o autorovi: 1886, Dobrovice - 1965

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 14 000 Kč

20157. Polní cesta
Dražba ukončena:30.05.2018 18:48:08
Vyvolávací cena:700 Kč
vydraženo za:4 200 Kč