Ladislav Ehrlich - Před bouří

Olej na plátně fixovaném na kartonu, 50x67 cm. Signováno vpravo dole L. Ehrlich 43. Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen.

Pozn.: Vzadu autorské razítko.

o autorovi: 1886, Dobrovice - 1965

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 14 000 Kč

54827. Před bouří
Dražba ukončena:28.01.2021 19:51:53
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:4 000 Kč