Ladislav Ehrlich

302493. Stromy u rybníka

popis: Olej na plátně. 60x85 cm. Signováno vpravo dole L.Ehrlich. Nerámováno.

o autorovi: 1886, Dobrovice - 1965

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 14 000 Kč

dražba ukončena: 03.12.2019 20:11:00

vyvolávací cena: 800 Kč

vydraženo za: 800 Kč

800 Kč 03.12.2019 19:27:07 582