Ladislav Ehrlich - Vzrostlé stromy u řeky

Olej na kartonu, 14x19 cm. Signováno vpravo dole L. Ehrlich. Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1886, Dobrovice - 1965

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 14 000 Kč

308422. Vzrostlé stromy u řeky
Dražba ukončena:23.04.2021 20:21:30
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:1 500 Kč