Ladislav Ehrlich - Zimní soumrak

Olej na kartonu, 44x53 cm. Signováno vpravo dole Láďa Ehrlich. Rám.

Pozn.: Rám i malba mírně poškozeny. Karton vypoulen.

o autorovi: 1886, Dobrovice - 1965

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 14 000 Kč

22373. Zimní soumrak
Dražba ukončena:26.09.2018 19:44:15
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:600 Kč

600 Kč 26.09.2018 19:39:15 4079
500 Kč 26.09.2018 12:46:22 3882