Ladislav Guderna - Hlava ženy

Olej na kartonu, 40x29 cm. Nesignováno. Rám.

Pozn.: Rám i malba mírně poškozeny. Přiložen znalecký posudek od PhDr. L´ubomíra Podušela.

o autorovi: 1921 – 1999
Slovenský malíř a ilustrátor

36700. Hlava ženy
Dražba ukončena:31.10.2019 19:45:00
Vyvolávací cena:1 500 Kč
vydraženo za:8 000 Kč