Ladislav J. Špitník - Chodsko - Rodinná idyla

Olej na plátně, 38x49,5 cm, signováno vpravo dole L. J. Špitník, rám.

5799. Chodsko - Rodinná idyla
Dražba ukončena:26.10.2016 18:24:00
Vyvolávací cena:1 200 Kč
vydraženo za:6 000 Kč