Ladislav J. Špitník - Dvě plachetnice

Olej na plátně, 20x37 cm, signováno vpravo dole Špitník, nerámováno.

Pozn.: Malba mírně poškozena.

o autorovi: 1901 - 1951

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 11 000 Kč

13430. Dvě plachetnice
Dražba ukončena:25.10.2017 18:19:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:1 300 Kč