Ladislav J. Špitník

306422. Podhorská krajina

popis: Olej na plátně, 34x40 cm. Signováno vpravo dole Špitník. Rámováno.

pozn.: Rám i malba mírně poškozeny.

o autorovi: 1901, Praha

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 11 000 Kč

dražba ukončena: 23.10.2020 20:08:00

vyvolávací cena: 500 Kč

vydraženo za: 700 Kč