Ladislav J. Špitník - Podhorská krajina

Olej na plátně, 34x40 cm. Signováno vpravo dole Špitník. Rámováno.

Stav: Rám i malba mírně poškozeny.

o autorovi: 1901 - 1951

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 11 000 Kč

306422. Podhorská krajina
Dražba ukončena:23.10.2020 20:08:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:700 Kč