Ladislav J. Špitník - Ráno při východu slunce

Olej na plátně. 54x72 cm. Signováno vpravo dole Špitník. Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1901 - 1951

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 11 000 Kč

38992. Ráno při východu slunce
Dražba ukončena:12.12.2019 22:23:46
Vyvolávací cena:800 Kč
vydraženo za:1 900 Kč