Ladislav J. Špitník - Večer na moři

Olej na plátně fixovaném na kartonu, 24x44 cm. Signováno vpravo dole J. Špitnik 35. Rám, sklo.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1901 - 1951

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 11 000 Kč

25133. Večer na moři
Dražba ukončena:28.11.2018 22:16:00
Vyvolávací cena:800 Kč
vydraženo za:2 200 Kč