Ladislav Kratochvíl - Stromořadí u řeky

Olej na plátně, 54x37 cm. Signováno vpravo dole L. Kratochvíl Rámováno.

Nejdelší strana: 64 cm

o autorovi: Narodil se v Praze roku 1887. Studoval nejdříve na soukromé škole malířské Karla Reisnera v Praze, poté na AVU u prof. z Ottenfeldu.

93760. Stromořadí u řeky
Dražba ukončena:16.04.2023 20:52:13
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:900 Kč