Ladislav Kuklík - Pohyb a tvor I.

Lept, 51x59 cm. Signováno uprostřed dole L. Kuklík. Datováno 1980. Volný list.

o autorovi: Narodil se v Praze roku 1947.
Studoval ilustraci a grafiku u profesorů J. Trnky a Z. Sklenáře na VŠUP v Praze. Zabývá se volnou grafikou (lept, akvatinta, suchá jehla). Autor kreseb tužkou, pastelem, ilustrátor. Samostatně vystavuje od 70. let. Ladislav Kuklík je zastoupen v Národní galerii v Praze a mnoha dalších institucích a sbírkách.

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 20 000 Kč.

56870. Pohyb a tvor I.
Dražba ukončena:17.03.2021 21:19:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:3 800 Kč