Ladislav Leitgeb - Javorník

Olej na kartonu, 45x50 cm. Signováno s věnováním Leitgeb. Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen.

Nejdelší strana: 50 cm

o autorovi: 1920 - 2005

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 8 000 Kč

74561. Javorník
Dražba ukončena:31.03.2022 22:54:01
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:5 500 Kč