Ladislav Leitgeb - Oprava mostu, Veslí nad Moravou - Přes řeku Moravu 45

Olej na překližce, 62x80 cm. Signováno vlevo dole nečitelně. Rám.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1920 - 2005

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 8 000 Kč

20590. Oprava mostu, Veslí nad Moravou - Přes řeku Moravu 45
Dražba ukončena:31.05.2018 21:16:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:1 200 Kč