Ladislav Leitgeb - Vesnice

Olej na sololitu, 18x26 cm. Signováno vpravo dole Leitgeb. Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen.

Nejdelší strana: 26 cm

o autorovi: 1920 - 2005

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 8 000 Kč

74690. Vesnice
Dražba ukončena:13.03.2022 21:25:48
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:3 300 Kč