Ladislav Leitgeb

12160. Vesnice s rybníkem

popis: Olej na kartonu, 68x94 cm, signováno vpravo dole Leitgeb, rám.

dražba ukončena: 29. 6. 2017 22:42:00

vyvolávací cena: 1 000 Kč

vydraženo za: 2 200 Kč