Ladislav Mednyánszky

25328. Búda v lese

popis: Olej na kartonu, 41x52 cm. Signováno vpravo dole Mednyánszky. Rám.

Pozn.: Rám mírně poškozen. Vzadu razítko z pozůstalosti. Přiložen znalecký posudek PhDr. Lubomíra Podušela.

dražba ukončena: 29.11.2018 22:30:00

vyvolávací cena: 2 000 Kč

vydraženo za: 120 000 Kč